kontakt

MARTEXBHP

ul.Chabrowa 17

43-340 Kozy

tel. +48 668 413 725

napisz: biuro@martexbhp.pl

 

Bestsellery
klapki medyczne 6264 piumetta białe
klapki medyczne 6264 piumetta białe
170,97 zł 164,13 zł
para
Klapki Damskie Piumetta 6266 czarny
Klapki Damskie Piumetta 6266 czarny
170,97 zł 153,87 zł
para
medyczne obuwie operacyjne LUXOR
medyczne obuwie operacyjne LUXOR
116,85 zł
para
damskie półbuty 146A HACCP
damskie półbuty 146A HACCP
170,97 zł 157,29 zł
para
saboty damskie 6268 Piumetta
saboty damskie 6268 Piumetta
183,27 zł 164,94 zł
para
sandały damskie 6262 piumetta
sandały damskie 6262 piumetta
184,50 zł 166,05 zł
para
klapki medyczne 4155-06
klapki medyczne 4155-06
104,00 zł 99,84 zł
para
Saboty Damskie Piumetta 4435
Saboty Damskie Piumetta 4435
141,45 zł 135,79 zł
para
klapki damskie 4456
klapki damskie 4456
135,30 zł 129,89 zł
para
MartexBHP - sklep bhp 0
MartexBHP - sklep bhp

MARTEXBHP

Odzież medyczna

Medycyna jest tą gałęzią nauki, która szczególną rolę przywiązuje do zdrowia i higieny. To właśnie medycyna staje na ich straży, stara się odpowiedzieć na pytania dotyczące skutecznej profilaktyki. Nic więc dziwnego, że osoby pracujące w tej branży same dbają o zachowanie najwyższych standardów higieny. Jak tego dokonują? Ważną rolę odgrywa tutaj odzież medyczna, odzież kosmetyczna

Fartuchy medyczne, żakiety medyczne, bluzy medyczne, tuniki a także inne części garderoby nie tylko mają zapewnić komfort osobom je noszącym, ale też mają być niezwykle funkcjonalne. Dlatego też ważne staje się,aby 
dobre sklepy bhp, które tego typu odzież medyczną posiadają w swojej ofercie, współpracowały w tym zakresie z najlepszymi producentami. Najlepszymi, czyli takimi, którzy stawiają przede wszystkim na jakość oferowanych produktów.

Ta w dużej mierze uzależniona jest oczywiście od jakości wykorzystanego materiału. I tu najlepszym rozwiązaniem staje oczywiście elanobawełna, etamina i bawełna. Są to materiały niezwykle trwałe, a zarazem bardzo funkcjonalne. Nie krępują ruchów, nie przeszkadzają na przykład podczas badania lekarskiego. 
Ważnym elementem staje się także estetyka. Odzież medyczna, podobnie z resztą, jak odzież dla kosmetyczek, to kategoria odzieży roboczej przeznaczona do pracy w miejscach, gdzie ma się ciągły kontakt z klientem. I jest to kontakt bardzo bliski. Dlatego też tak ważne staje się, aby lekarz czy kosmetyczka ubrani byli schludnie.

W tym miejscu należy podkreślić, że strój lekarza czy kosmetyczki w dużej mierze przekłada się na proces budowania zaufania pomiędzy osobą, która zgłasza się po usługę a tą, która ją świadczy. Biorąc to wszystko pod uwagę, producenci odzieży medycznej i kosmetycznej przywiązują dzisiaj dużą wagę to tworzenia odzieży w eleganckich krojach oraz nowoczesnym wzornictwie. 
Mówiąc o odzieży medycznej, czy kosmetycznej mamy szeroki wyboru jeśli chodzi o gamę kolorystyczną, różnego rodzaju dodatki czy kolorowe akcenty sprawiają, że wybór jest naprawdę szeroki pod tym względem. Lekarz czy kosmetyczka z pewnością znajdą odzież, w którym nie tylko będą swobodnie pracować, ale też i dobrze wyglądać i się czuć.

Odzież robocza

 jest niesamowicie ważnym elementem jeśli chodzi o wyposażenie każdego z pracowników. Wiadomo, że jeszcze kilka lat temu, większość pracodawców bardziej patrzyła na to, by można było zakupić ją za niską cenę, niż by odpowiednio spełniała swoją funkcję.Jednak obecnie bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.

Poszczególne zakłady pracy zamawiają całe zestawy ubrań roboczych dla określonej liczby pracowników, i zwyczajnie są to dobrej jakości materiały, które z całą pewnością będą mogły zapewnić bezpieczeństwo w czasie wykonywania pracy. W ostatnim czasie dobre i tanie sklepy bhp są praktycznie na wagę złota, ponieważ jak wiadomo, każdemu zależy na niesamowicie dobrej jakości ubrań. Przede wszystkim istotną kwestią jest tutaj fakt, że jednak odzież robocza i ochronna ma zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy. Oznacza to, że w momencie gdy ktoś zdecyduje się na zakup dobrej jakości ubrań w razie nieszczęśliwego zdarzenia będą one mogły odpowiednio ochronić przed uszczerbkami na zdrowiu.

Tanie i dobre buty bhp

 Bardzo dużą uwagę należy zwrócić przede wszystkim na taniedobre buty bhp, ponieważ to właśnie one potrafią odpowiednio chronić przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Szczególnie jest to istotne jeśli ktoś pracuje na wysokościach, gdzie ogromną uwagę należy zwrócić na przyczepność do powierzchni. W przypadku pracy na otwartej przestrzeni niesamowicie ogromne znaczenie może mieć również nieprzemakalność, oraz odporność na działanie różnych materiałów, które często mogą mieć wysoką temperaturę, bądź też mogą być żrące.

Z cała pewnością jeśli tylko ktoś mocniej będzie chciał to jednak w krótkim czasie będzie w stanie zakupić odpowiednie stroje dla wszystkich swoich pracowników. Dlatego tak duże znaczenie ma tutaj samo podejście do tej kwestii, jak i również szukanie rozwiązania właśnie dla siebie. Być może na samym początku dość duża liczba pracodawców czuje się zagubiona, ale jednak w późniejszym czasie z powodzeniem można stwierdzić że na każdą kieszeń znajdzie się coś odpowiedniego, a co najważniejsze o odpowiedniej jakości. Warto jest więc poświęcić na to troszkę czasu, a być może sami również bardzo wiele na tym wszystkim skorzystamy. Czasami ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że jednak jeśli ktoś zamówi większą liczbę kompletów ubrań to będzie mógł liczyć na różnego rodzaju rabaty.

Oznacza to, że warto jest poważniej zastanowić się nad tym, jakie są nasze oczekiwania, oraz ile maksymalnie możemy przeznaczyć pieniędzy na pojedynczego pracownika.  Z całą pewnością przy większym zainteresowaniu, oraz przeglądaniu poszczególnych ofert znajdzie się taka, która w pełni nas usatysfakcjonuje, jak i również sprawi, że będziemy chcieli z niej skorzystać. Dlatego też ogromne znaczenie może mieć decyzja co do budżetu na tego rodzaju cel.

Sklepy z odzieżą roboczą

Wybór odzieży roboczej dla pracowników w sklepach z odzieżą roboczą, okazuje się być bardzo duży. Eksperci przestrzegają nas jednak, aby wybierać odzież roboczą, tylko i wyłącznie u znanych sprzedawców.

Zakup wysokiej jakości odzieży roboczej i obuwia ochronnego jest konieczny, do zapewnienia ochrony naszym pracownikom, podczas wykonywania ich obowiązków zawodowych. Tego typu odzież roboczą, możemy zamówić w wielu sklepach, zarówno stacjonarnych, jak również tych internetowych. Podczas wyboru producenta odzieży ochronnej, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość materiału, którego używa on do szycia. Każda odzież robocza bowiem, powinna stanowić ochronę ciała dla pracowników, niezależnie od rodzaju wykonywanego przez nich zawodu. Szczególnym zainteresowaniem, cieszy się odzież ocieplana, jak również przeciwdeszczowa. W tych specjalnych warunkach pracy, pracownicy powinni być zabezpieczeni właśnie taką, najwyższej jakości odzieżą i obuwiem.

Nie mniej ważna, okazuje się być również ochrona twarzy i głowy pracownika. W tym celu, powinniśmy zapewnić mu najwyższej jakości kask ochronny, oraz okulary i maski, które są przeznaczone dla osób, pracujących w szczególnie niebezpiecznych warunkach.

Niestety, pracodawcy bardzo często zapominają o prawidłowej ochronie słuchu, poprzez wysokiej klasy nauszniki, które z kolei powinni nosić wszyscy, pracujący w pomieszczeniach o natężonym hałasie. Z całą pewnością, nie tylko ochrona ciała pracownika, ale także jego nóg, głowy, twarzy, uszu, czy też oczu mają ogromne znaczenie dla jego zdrowia, a nieraz także życia.

Bardzo ważne, jest również obuwie ochronne, które w zależności od rodzaju wykonywanej pracy, może być wykonane z wielu różnych tworzyw. Niektórzy pracownicy bowiem, potrzebują obuwia ocieplanego, podczas gdy dla innych, najlepszym rozwiązaniem będzie obuwie gumowe, bądź też sandały. Niezależnie od jego rodzaju jednak, pamiętajmy, że ochrona nóg ma także bardzo duże znaczenie.

Nie oszczędzajmy na bezpieczeństwie naszych pracowników i wybierajmy odzież i obuwie najwyższej jakości. Pamiętajmy, że niemal każdy sklep bhp, oferuje nam szeroki wybór wszystkich potrzebnych akcesoriów ochronnych, także dla pracowników, którzy pracują na wysokościach, bowiem jak wiemy, ten rodzaj pracy jest szczególnie niebezpieczny.

Gdzie najlepiej kupić odzież roboczą?

Sklepy z odzieżą roboczą bhp dla pracowników, oferują możliwość zamawiania swoich produktów w formie online. Internetowy sklep bhp bowiem, cieszy się znacznie większym zainteresowaniem, aniżeli sklepy stacjonarne. Wynika to głównie z faktu, że to właśnie w sieci, mamy znacznie większy wybór odzieży roboczej, dostępnej w wielu rozmiarach i fasonach. Zdecydowanie największym zainteresowaniem, cieszy się odzież medyczna, zarówno damska, jak też męska. Wśród nich należy wymienić także, fartuchy dla kosmetyczek i farmaceutów. Ten rodzaj odzieży ochronnej, zazwyczaj sprzedawany jest w kolorze białym. Nie mniejszym zainteresowaniem jednak, cieszą się także fartuchy fryzjerskie, które z kolei, pracodawcy najczęściej zamawiają w kolorach czarnych.

Jak więc widzimy, w większości sklepów internetowych, dostępna jest odzież robocza damska i męska. Zamawiając ją jednak, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej jakość. Nie ulega bowiem żadnej wątpliwości, że powinna ona być uszyta z możliwie najwyższej jakości materiałów, które chronią skórę naszych pracowników. Dotyczy to zwłaszcza tej grupy, która wykonuje niebezpieczne obowiązki.

Ponad to, w wielu sklepach internetowych, mamy do wyboru również wysokiej klasy obuwie robocze, które stanowi ochronę stóp naszych pracowników. Może ono być wykonane z różnych tworzyw, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. Niezależnie od tego jednak, nie należy oszczędzać na odzieży i obuwiu ochronnym dla naszych pracowników. Wybieramy odzież bhp, najwyższej jakości, najlepiej zamawiajmy ją od najbardziej znanych producentów odzieży ochronnej na rynku.

Ochrona ciała, nóg, czy też innych części ciała ma szczególne znaczenie podczas pracy na wysokościach. W takich wypadku bowiem, należy zadbać, aby każdy nasz pracownik był należycie chroniony, zgodnie z wszelkimi procedurami. Z badań wynika, że niemal już w każdym sklepie online, możemy zakupić odzież pracowniczą, przeciwdeszczową, ocieplaną, odblaskową jak również inne akcesoria ochronne, takie jak kaski na głowę, czy też rękawice. Zadbajmy zatem, o bezpieczeństwo wszystkich naszych pracowników.

 Renomowana odzież BHP, ochronna, medyczna i profilaktyczna, a także obuwie o tych samych specjalnościach, to podstawowy nasz asortyment Cieszymy się zaufaniem klientów i ich zadowoleniem, dzięki doskonałej jakości produktom, które posiadamy w sprzedaży, a także fachowości i rzetelności naszej obsługi, czy skutecznej i szybkiej realizacji zamówień. W ofercie jest m.in. odzież medyczna, obuwie medyczne i profilaktyczne, a także inny asortyment BHP, od gaśnic zaczynając, na rękawicach, kocach, czy oznakowaniu kończąc. Prowadzimy sprzedaż obuwia i odzieży roboczej, ochronnej i medycznej renomowanych producentów. Nasza siedziba mieści się w Kozach koło Bielska Białej. Jednak dostępni jesteśmy dla klientów z całej Polski, dzięki możliwościom jakie daje sprzedaż internetowa. Dzięki temu mają Państwo okazję i możliwość dokładnie przejrzeć dostępny w naszej ofercie towar.

Nasz asortyment wciąż dopasowujemy do potrzeb klientów, dostosowując się do Państwa oczekiwań w zakresie BHP. Nie ma dla nas niemożliwych do zrealizowania rzeczy. Posiadamy wiedzę, umiejętności i chęci, dzięki którym ciągły rozwój i sprostanie oczekiwaniom klientów, to punkt honoru, ale i powód do dumy i zadowolenie z dobrze zrealizowanego zadania i poczucia misji. Zapewniamy pełen profesjonalizm, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i skorzystania z możliwości zrobienia tanich, w pełni komfortowych i przyjemnych zakupów, gwarantujących że zakupy będą w pełni udane, a towar najwyższej jakości i najlepszych standardów, Czym jest ubiór roboczy? To strój dostosowany do warunków pracy, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo w czasie wykonywania najróżniejszych zadań - tak brzmiałaby najprostsza definicja. Wystarczy jednak nas odwiedzić, żeby zdać sobie sprawę z tego, że jest ona niepełna.

Dobra i tania odzież robocza i odzież ochronna,

to całe kolekcje ubrań letnich i zimowych, wykonanych z różnych materiałów i zaprojektowanych z myślą o całkowicie różnych zawodach: spodnie do pasa albo spodnie ogrodniczki, fartuchy robocze lub fartuchy medyczne, koszule flanelowe czy polary i kurtki - to tylko największe działy w naszym katalogu

Rękawice robocze,

które ochronią dłonie przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami (zranieniem, rozpuszczalnikami, gorącem). Rzecz jasna  rękawice bhp to kategorie produktów o olbrzymiej różnorodności

Dobre i tanie buty zawodowe, obuwie robocze czy też obuwie ochronne

Bardzo ważne dla prawidłowej ochrony stóp, w róznych zawodach od pielęgniarek i lekarzy tzw obuwie profilaktyczne lub medyczne ,dla pań i panów pracujących w gastronomi, hotelarstwie, szkołach i przedszkolach po obuwie na budowę dla górnika, ogrodnika i róznych zakładów pracy. Buty na lato i zimę od półbutów, sandałów po trzewiki

Buty robocze to bardzo istotna część naszego ubioru. Odpowiednio dobrane stanowią dopełnienie stylizacji. Nie wolno zapominać również o tym, że powinny być one po prostu wygodne i praktyczne. 
Sandały ochronne to rodzaj butów roboczych, które bardzo dobrze sprawdzają się latem. Stopa nie jest w całości zakryta, dzięki czemu nie poci się nadmiernie podczas upału. Te buty zawodowe są jednocześnie bardzo wygodne - zapinają się w okolicy kostki dzięki czemu nie spadną nam ze stopy. 

Apteczki pierwszej pomocy

w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa i higieny pracy od apteczek przemysłowych po samochodowe

Artykuły bhp

akcesoria ochronne: okulary czy nauszniki lub stopery do uszu W każdym miejscu pracy należy także zadbać o właściwe zabezpieczenie ppoż i odpowiednie oznakowanie dróg ewakuacyjnych oraz stref niebezpiecznych. Wszystko to robi się po to, aby osoby przebywające na terenie zakładu lub w terenie, mogły czuć się bezpieczne, a w razie wypadku można było błyskawicznie reagować. Właśnie dlatego zamówienie właściwej odzieży jest niezbędne - zwiększa ona bezpieczeństwo i komfort pracowników, a to przekłada się na sytuację BHP w całym przedsiębiorstwie

Wygodna odzież medyczna

Pracownicy służby zdrowia wyróżniają się nie tylko swoimi umiejętnościami, empatią i niesieniem pomocy innym ludziom. Wyróżnia ich także strój roboczy, jaki na co dzień zakładają do pracy. Odzież medyczna to fartuchy, bluzy, sukienki, spódnice, spodnie, bezrękawniki, tuniki itp. które produkowane są z materiałów najwyższej jakością. Podstawowym składnikiem ubrań jest bawełna, która doskonale sprawdza się przy kilkunastogodzinnej pracy. Odzież medyczna szyta jest z materiałów w kolorze białym, bladoniebieskim, zielonym a nawet czerwonym. Najbardziej popularne są białe fartuchy, które jednoznacznie kojarzone są ze służbą zdrowia. Ubrania w kolorze bladoniebieskim lub zielonym kojarzone są raczej z chirurgami oraz z pracownikami medycznymi, którzy pracują na salach operacyjnych czy w gabinetach zabiegowych.

lekarze specjaliści, którzy nie zajmują się wykonywaniem zabiegów lecz wykonują diagnozę lekarską najczęściej widywani są w ubraniach w kolorze białym. W pracy lekarza, pielęgniarki czy innego pracownika służby zdrowia dużą rolę odgrywa także obuwie profilaktyczne. Musi być ono wygodne i komfortowe, tak aby możliwa była praca przez wiele godzin bez obawy o pojawienie się odcisków czy o zbyt duże zmęczenie stóp i nóg. Obuwie medyczne dla pielęgniarek i lekarzy zazwyczaj kojarzone jest z białymi klapkami. Bardzo popularne są buty, które mają zakryte palce. Ważne, aby obuwie medyczne było wykonane z materiałów najwyższej jakości. Najlepiej sprawdza się obuwie wykonane w 100% z naturalnej skóry. Ten surowiec sprawia, że buty dopasowują się do kształtu stopy. Są wygodne i lekkie i można w nich chodzić przez wiele godzin. W zdecydowanej większości placówek medycznych pracownicy otrzymują ubrania i obuwie medyczne. W prywatnych placówkach pracownicy otrzymują bony na zakup stroju do pracy. Mogą sami wybrać spośród różnych fasonów odzieży medycznej. Dzięki temu mają możliwość wyboru najwygodniejszego fasonu dla siebie.

Czym powinno się charakteryzować najlepszej jakości odzież oraz obuwie medyczne? cyt..."Zarządcy szpitali co jakiś czas zmuszeni są do dokonania zakupu nowego obuwia medycznego i odzieży dla personelu. Czasami zakupy takie czyni na własny koszt każdy pracownik szpitala, ale innym razem to właśnie jego dyrektor zobowiązany jest zapewnić personelowi odzież i obuwie niezbędne do wykonywania swojej pracy. Obuwie medyczne, tak samo jak wszelkiego rodzaju fartuchy czy kombinezony, powinno spełniać odpowiednie normy.

Po pierwsze powinno być trwałe i wyposażone w antypoślizgową podeszwę. Wiadomo przecież, że podłogi w szpitalach i przychodniach potrafią być bardzo śliskie a nie o to przecież chodzi, żeby nam lekarzy wywinął orła. Obuwie profilaktyczne i medyczne powinno odznaczać się trwałością oraz nie przenosić brudu. Czyli podeszwa powinna być skonstruowana jednocześnie tak, żeby można było spokojnie chodzić po śliskich nawierzchniach a jednocześnie nie przenosić brudu w bieżniku butów. Tak samo sprawa wygląda, jeśli chodzi o odzież. Odzież medyczna z zasady powinna być wykonana z trwałych materiałów, które są odpowiednio grube a jednocześnie nie plamią się tak łatwo. Przecież kontakt z chorymi to częste prawdopodobieństwo poplamienia medycznego fartucha krwią lub innymi wydzielinami oraz polania go środkami czystości czy medykamentami. Sęk tkwi więc w tym, żeby taka odzież dała się łatwo prać i żeby po kilku praniach dosłownie się nie rozpadła. Obuwie medyczne musi mieć swoją jakość, tak samo jak odzież medyczna, która na co dzień podlega dużej ilości szpitalnych niebezpieczeństw.

Poza tym kupując tego typu wyroby warto zwrócić uwagę, czy są one nietoksyczne, czy mają odpowiednie atesty a także na to, jaka jest ich cena. Czasami produkty droższe są o wiele lepsze jakościowo, chociaż nie zawsze jakość idzie w parze z ceną. Na pewno nie warto oszczędzać jeżeli chodzi o obuwie profilaktyczne, bo od tego bezpośrednio zależy nasze zdrowie. Wybierajmy więc mądrze i zastanówmy się dwa razy, czy aby na pewno to, co chcemy kupić jest właściwym wyborem". Firma MARTEX z pewnością Wam w takim wyborze pomoże i dzięki niej będziecie mieli pewność, które obuwie czy odzież są lepsze.

 

Bezpieczeństwo i higiena pracy - BHP Bielsko Biała

Bezpieczeństwo i higiena pracy, pod tą nazwą znajdziemy między innymi zasady określającego bezpieczne i higieniczne wykonywanie obowiązków służbowych. Właściwie każdy wykonywany przez człowieka zawód wiąże się z jakimś niebezpieczeństwem. BHP ma natomiast za zadanie kontrolować stan zagrożenia i zapewnić pracownikowi bezpieczeństwo, kiedy stan ten osiągnie wyższy poziom. Aby to bezpieczeństwo nie było tylko formułką, czy określeniem prawnym, pracownicy używają specjalną odzież, którą można kupić w sklepie bhp.
Co można chronić? Całe ciało. Dlatego też produkty bhp dzielone są na kilka kategorii. Jedną z nich jest odzież robocza i ochronna. Jest to kategoria produktów bardzo wytrzymałych, a zarazem nie krępujących ruchów, nieutrudniających fizycznie wykonywania pracy. Dobry sklep bhp oferuje dzisiaj między innymi kombinezony robocze przeciwpyłowe, fartuchy skórzane, czy kamizelki ostrzegawcze. Drugą kategorię produktów stanowią produkty ochrony twarzy, głowy, i oczu. Te części naszego ciała bardzo często narażone są na różnego rodzaju urazy. W dobrym sklepie znajdziemy kompletne wyposażenie z tego obszaru, począwszy od kominiarek, przez czapki robocze, gogle spawalnicze, aż po hełmy, zatyczki do uszu i okulary. Trzecia kategoria produktów bhp to ochrona dróg oddechowych. Jest to kategoria dedykowana szczególnie osobom pracującym w miejscach szczególnie zapylonych. Tutaj skuteczna ochrona dróg oddechowych koncentruje się wokół ochrony życia. W tej kategorii znajdziemy między innymi różnego rodzaju maski i półmaski. Z ochrony dróg oddechowych przechodzimy do ochrony rąk. Tutaj znajdziemy szeroki wybór rękawic oraz napaluśników, które stanowią rewelacyjną ochronę w różnego rodzaju warunkach, także przy wysokich temperaturach. Od rąk przechodzimy do nóg i znajdujemy tu obuwie ochronne, wykonane z wysokiej jakości materiału. Oferowane tu buty zawodowe oraz inne produkty w pełni ochraniają nogi pracownika, gwarantując mu jednocześnie komfort użytkowania. Kategorię artykułów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy zamykają artykuły ochrony do prac na wysokości oraz ochrony przeciwpożarowej.

Zagrożenia warunków pracy sprawiają, że ciągle musimy się odpowiednio zabezpieczać. Niedopuszczalne jest, abyśmy pracowali bez zabezpieczenia, dzisiaj kaski, rękawice czy specjalne maski to konieczność w miejscach pracy, w których możemy być narażeni na jakiekolwiek zagrożenie. Ileż to razy słyszało się, że na budowie lub w fabryce doszło do ciężkiego wypadku a nawet śmierci. Odzież robocza i ochronna jest dzisiaj na wyposażeniu każdego miejsca pracy, którego warunki wymagają ich użycia.


Zasady BHP, jakim podlegamy nakładają na nas konieczność stałego zabezpieczania swojego zdrowia lub życia. Jednakże na dzień dzisiejszy nie jest łatwe znaleźć dobry i tani sklep BHP, w realiach rynku ceny coraz bardziej wzrastają, a wyposażenie swoich pracowników w odzież ochronną staje się coraz droższe. Niektórzy pracodawcy chcą na niej zaoszczędzić i kupują materiały niższej jakości. Jednakże nie jest to dobry pomysł, bowiem coś, co nie ma atestu bądź jest słabej jakości, nie zawsze może nam gwarantować odpowiednie zabezpieczenie. Dobry i tani sklep BHP oferuje natomiast odzież najwyższej jakości, która w pełni spełni potrzeby Twoje oraz Twoich pracowników. Oferujemy rzeczy, które są wykonane w sposób staranny, mamy doświadczenie w ich produkcji i dystrybucji. Nie wciskamy klientom czegoś, co może nie spełnić ich oczekiwań. Dobra i tania odzież robocza i ochronna, jaką posiadamy jest trwała, bezpieczna i sprawdzona. Mamy pełną pewność, że sprawdzi się również u Ciebie.

Co możemy Ci zaproponować? Przede wszystkim świetne wykonanie, trwałe, odporne na ścieranie i pranie materiały. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci to, czego potrzebujesz. Nasza dostawa jest ekspresowa, jesteśmy przygotowani na to, żeby wysłać do Ciebie bardzo dużą ilość materiału, albo mniejsze ilości, w zależności od Twoich potrzeb. Dla nas najważniejsze jest dobro klienta. Oferujemy burt zawodowe, odzież ochronną, kaski, sprzęty używane w szpitalach, gastronomii, maseczki, rękawiczki i wiele innych, które pozwolą Ci czuć się bezpiecznie w pracy. Praca nie musi być brudząca, jeżeli stosujesz odpowiednią odzież, nie musisz też odczuwać w niej dyskomfortu spowodowanego warunkami pracy. W naszej mocy jest, żeby zaopatrzyć Cię we wszystko, co jest Ci potrzebne. Jesteśmy od tego, żeby zaopatrywać zarówno dużo, jak i małe firmy.

Naszym priorytetem jest dbanie o Twoją firmę, o jej harmonijny rozwój, który doprowadzi Cię do sukcesu. Jesteśmy po to, żeby na bieżąco Ci pomagać, a przy okazji nie obdzierać Cię z pieniędzy. Nasze usługi i produkty mają przystępne ceny, są najlepsze w swoim rodzaju, wiemy o tym i dlatego możemy zaoferować dokładnie to, czego chcesz. Z nami zawsze będziesz bezpieczny. Dobry i tani sklep BHP, jaki prowadzimy ma najlepszą opinię, stałych klientów i bardzo dobry asortyment.

Przestrzeganie przepisów BHP jest obecnie najważniejszym elementem w wielu zakładach pracy. Nic więc dziwnego, że pracodawcy ufają tylko znanym i rzetelnym markom odzieży roboczej. Dzięki niej zachowane są podstawowe normy BHP, ale także prestiż w zakładzie pracy. 

Odzież to podstawowe wyposażenie każdego zakładu pracy, który dba o prawidłowe noty bezpieczeństwa.Ubiór roboczy tylko na pierwszy rzut oka przypomina zwyczajne ubrania. Specjalne wzmocnienia, inne materiały i szczególny sposób szycia sprawiają, że tego typu odzież doskonale chroni i jest niezwykle wytrzymała.

Spodnie robocze mają specjalne wzmocnienia na kolanach, duże, wygodne kieszenie z patkami, podwójne szwy oraz mocne gumy regulacyjne. Oczywiście na lato i zimę przygotowywane są inne kolekcje, które wykonywane są z różnych materiałów, aby zapewnić nie tylko czystość i bezpieczeństwo, ale także komfort termiczny. Spodnie to zdecydowanie najpopularniejszy ubiór roboczy - zarówno te do pasa, jak i ogrodniczki. Powinny być maksymalnie komfortowe i trwałe.

Robocze koszule flanelowe czy polary również są wykonywane nieco inaczej niż zwyczajna odzież - szyte gęstym ściegiem, z mocną nicią do guzików albo wytrzymałym zamkiem błyskawicznym są wygodne i trwałe. Na lato, tam, gdzie nie jest to niezbędne, można zrezygnować z koszul. Wtedy szczególnie przydatne są podkoszulki wykonywane z materiałów o dużej gramaturze i podwyższonej wytrzymałości. W sezonie zimowym należy kupić dla pracowników mocne robocze kurtki zimowe, które chronią przed chłodem i nie krępują ruchów.

Spodnie robocze, polary, koszule i koszulki, które w ofercie ma nasz dobry sklep BHP, wykonywane są z materiałów, które nie kurczą się w praniu, są estetyczne i mocne, a przede wszystkim zapewniają pracownikom wygodę. Kompletny ubiór zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy, dlatego wybór odpowiedniej odzieży ma niebagatelne znaczenie w firmach, dla których BHP to więcej niż tylko uciążliwe przepisy.

Jako profesjonalna firma proponujemy Ci zakup dobrej i taniej odzieży roboczej. Jeżeli prowadzisz własną firmę to specjalnie dla Ciebie przygotujemy odzież ochronną dla Twoich pracowników. Nasz odzież wykonana jest z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu posłuży wszystkich pracownikom przez bardzo długi czas i bez wątpienia będą oni z niej w pełni zadowoleni.

Odzież robocza Bielsko Biała wykonana jest przede wszystkim z takich materiałów jak bawełna. Dzięki temu gwarantuje ona sporą przewiewność oraz zapewnia dużą wytrzymałość. Odzież jest także bardzo prosta w praniu. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie odzież w wybranym kolorze z nadrukowaną nazwą bądź logiem twojej firmy. Pozwoli to na wyróżnienie się pracownikom i ułatwi klientom zgłoszenie się do odpowiednich osób. Nasze usługi kierujemy do wszystkich przedsiębiorców zatrudniających pracowników i chcących wyposażyć ich w profesjonalną odzież roboczą która idealnie sprawdzi się w swoim zadaniu.

Nasza firma jest w stanie zadbać o Twoich pracowników, zapewniając im najwyższej klasy odzież ochronną. Weź pod uwagę, że oferujemy Ci bardzo konkurencyjne ceny, które powinny stanowić dla Ciebie dodatkową zachętę. Jeśli pozwolisz sobie na większy zakup, gwarantujemy Ci jeszcze dodatkowy rabat. Nasz sklep bhp bielsko działa już od wielu lat i zdobywa coraz większą rzeszę współpracowników. Mogli oni przekonać się, że dostarczana przez Nas odzież ochronna cechuje się wysokimi parametrami. Świetnie sprawdza się do różnego rodzaju prac i jest dostosowana do każdego pracownika. Nasza firma zadba także o przygotowanie dla Ciebie indywidualnej propozycji odzieży, która spełni Twoje największe oczekiwania. Dodatkowo jest przez nas przygotowywana odzież robocza, która trafia do wielu przedsiębiorstw w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Warto, abyś i Ty przekonał się o możliwościach, które zapewnia Ci Sklep bhp bielsko, sprawdzonym już przez wielu na polskim rynku. Dołącz także do tego grona osób.
 Praca w służbie zdrowia, w branży gastronomicznej czy hotelarskiej wiąże się zawsze z koniecznością podejmowania szeregów ekstremalnych wyzwań. Niezależnie od charakteru obowiązków, wymagań i narzuconego tempa, należy koniecznie zadbać o bezpieczeństwo, wygodę i higienę pracy.

Oddając poniższe wyroby w Państwa ręce, pragniemy udowodnić, że możemy wyglądać ładnie, atrakcyjnie i profesjonalnie, nawet jeśli naszym codziennym służbowym „mundurkiem” są fartuchy i spodnie kuchenne lub medyczne,  czy też zuniformizowane żakiety i bluzy firmowe. Zależy nam na tym, by ubrania, w których spędzacie Państwo większą część dnia były nie tylko wygodne i wytrzymałe, ale także zapewniały świeży, schludny i elegancki wygląd. Sprawdzonym sposobem na połączenie walorów praktycznych i estetycznych naszych wyrobów jest dbałość o szczegóły. Starannie dobieramy, współpracujących z nami dostawców, starając się maksymalnie dopasować ich wyroby do warunków, w jakich przyjdzie Państwu pracować oraz wyjść naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom każdego klienta.

Internetowy sklep BHP z odzież medyczną - MARTEX

wykonaną z wysokogatunkowych, przewiewnych i przyjaznych dla ciała, tkanin. Jednocześnie gwarantujemy Państwu ich dużą wytrzymałość na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Udostępniamy odzież w bardzo szerokiej gamie barwnej, od tradycyjnych bieli i zieleni, po bardziej wyraziste i ekstrawaganckie kolory. Wszystkie produkty, jakie znajdziecie Państwo w tej kategorii, zostały trwale zafarbowane. Nie należy się więc obawiać, że kolory wyblakną lub zabrudzą inne elementy garderoby. Wyroby, które Państwu proponujemy, zostały przemyślane w każdym najdrobniejszym szczególe, nie wyłączając troski o jakość elementów wykończeniowych, takich jak guziki czy kieszonki.

Kupując w naszym internetowym sklepie bhp, macie Państwo pewność, że wybieracie produkty najwyższej jakości, charakteryzujące się wygodnym krojem, dużą wytrzymałością i atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwem.

Fartuchy dla Pań fryzjerek i kosmetyczek

Produkcją specjalnych fartuchów dla kosmetyczek, zajmuje się coraz więcej producentów. Wynika to przede wszystkim, ze stale rosnącego zapotrzebowania na damską odzież roboczą. Decydując się na zakup fartuchów dla swoich pracowników, należy sprawdzić markę producenta, oraz jakość jego produktów. Zwracajmy szczególną uwagę na rodzaj materiału, którego używa on do szycia fartuchów. Powinien on bowiem, charakteryzować się najwyższą jakością, tak aby sprawdził się w pracy kosmetyczek przez wiele lat. Warto jednak zwrócić również uwagę na to, czy nie będzie większych problemów z jego czyszczeniem i prasowaniem. Materiał, z którego został uszyty fartuch okazuje się mieć zatem bardzo duże znaczenie dla jego jakości. Zwróćmy również uwagę na fakt, że odzież dla kosmetyczek dostępna jest w wielu wzorach i kolorach.

MARTEX BHP, oferuje kosmetyczkom fartuchy z długim i krótkim rękawem. Niektóre z nich zapinane są na guziki, inne z kolei mają wszyty zamek. Zdecydowanie największy wybór, dotyczy jednak kolorów tej odzieży. Otóż, fartuchy te możemy zamawiać w jasnych i ciemnych barwach. Zdecydowanie największym zainteresowaniem jednak, cieszą się te w kolorach białych i czarnych. Jak więc widzimy, wybór w zakresie odzieży medycznej na rynku okazuje się być bardzo duży. Warto również dodać, że fartuchy medyczne damskie, także coraz częściej dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Wydaje się zatem, że powoli odchodzi się od noszenia fartuchów białych, które niegdyś wszystkie wyglądały tak samo. Z badań wynika również, że pracodawcy coraz częściej decydują się na zamawianie odzieży ochronnej dla swoich pracowników w sklepach internetowych. Taka forma wydaje się być bowiem, szybsza i prostsza. Ponad to, przy zamawianiu większych ilości fartuchów możemy liczyć na atrakcyjne zniżki i rabaty. Nie ulega zatem, żadnej wątpliwości, że wybór producentów odzieży medycznej na rynku jest bardzo duży. Przed dokonaniem wyboru jednak, sprawdzajmy jakość ich produktów, jak również opinie ze strony innych klientów. Niejednokrotnie, najważniejsze okazuje się być ich doświadczenie, które ma wpływ na jakoś produkowanych przez nich fartuchów medycznych.

Fartuchy medyczne dla pracowników służby zdrowia

Odzież ochronna ale pracowników służby zdrowia, powinna wyglądać estetycznie, ale przede wszystkim powinna być praktyczna. Z tego względu głównie, niemal każdy producent odzieży pracowniczej dla personelu medycznego stara się, aby jego ubrania spełniały wszystkie, wyżej wymienione oczekiwania. Pracownicy służby zdrowia, mają do wyboru różnego rodzaju modele ubrań medycznych, które dodatkowo dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach. Szczególnie pielęgniarki, mogą wybierać swoje ubrania służbowe, spośród szerokiej gamy atrakcyjnych fartuchów medycznych. Poza tym, to właśnie dla nich producenci, coraz częściej przygotowują atrakcyjnie prezentujące się żakiety. Niektóre z nich jednak, wybierają koszule w komplecie ze spódnicami. Ponad to, dla męskiej części personelu medycznego, polecane są komplety bluz z praktycznymi spodniami. Dostępne są one w kolorach białych, zielonych, oraz niebieskich. Nasz sklep z odzieżą roboczą, bardzo często oferuje również części dodatkowe garderoby, takie jak czepki dla pielęgniarek, bądź też rękawiczki, zamówimy także buty profilaktyczne, które zdecydowanie najbardziej sprawdzają się właśnie w placówkach medycznych. Warto również zauważyć, że nasz sklep online z odzieżą ochronną dla personelu medycznego, bardzo często posiada w swojej ofercie także odzież dla kosmetyczek. Wbrew pozorom bowiem, zapotrzebowanie na damskie fartuchy kosmetyczne, jak również fryzjerskie okazuje się być bardzo duże. Wszystkie modele prezentują się niezwykle estetycznie, ponad to są praktyczne, co jest gwarancją komfortowej, często nawet kilkunastogodzinnej pracy. Z całą pewnością więc, warto inwestować w profesjonalną odzież ochronną dla swoich pracowników. Wybierajmy znane marki, które gwarantują nam, że odzież pracownicza sprawdzi się w każdych warunkach. Ponad to, została ona zaprojektowana tak, aby była wygodna w noszeniu, oraz aby prezentowała się nienagannie, gdyż producenci wiedzą jak ważne ma to znaczenie w placówkach medycznych.

Obuwie robocze i ochronne musi zapewniać pracownikom komfort i doskonale chronić stopy przed urazami.

Połączenie tych dwóch funkcji nie jest łatwe, tym bardziej że trzeba w inny sposób zrealizować ten cel w

obuwiu roboczym letnim, a inaczej w obuwiu roboczym zimowym

BHP buty robocze i buty ochronne

Profesjonalne buty zawodowe to takie, które są w stanie zapewnić ochronę stóp pracownikom, którzy wykonują swoje obowiązki, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Każdy producent butów roboczych, stara się, aby połączyć jego komfortowe użytkowanie z odpornością na działanie wszelkich, szkodliwych czynników zewnętrznych.

Jest to jak najbardziej możliwe, dzięki użyciu do ich produkcji najwyższej jakości materiałów. Z całą pewnością więc, buty zawodowe dla pracowników powinny się charakteryzować trwałością, oraz przede wszystkim komfortem noszenia. Zwróćmy również uwagę na fakt, że niemal każdy sklep bhp, oferuje szeroki wybór roboczego obuwia dla pracowników z różnych branż. Wśród nich, szczególnym zainteresowaniem cieszy się branża medyczna, usługowa i kosmetyczna.
To właśnie pracownicy tych sektorów, najczęściej narażeni się na schorzenia stóp, spowodowane kilkugodzinną pracą stojącą. Z tego względu głównie, możemy już zakupić specjalne certyfikowane ochronne buty, które przeznaczone są do użytkowania dla osób z przeróżnymi problemami stóp. Zamawiając buty dla pracowników z branży przemysłowej, czy też gastronomicznej, warto zainwestować w obuwie, które wyprodukowane jest z materiału odpornego na działanie czynników zewnętrznych. Każdy rodzaj obuwia ochronnego, powinien być łatwy w czyszczeniu, oraz ewentualnej dezynfekcji.
Z całą pewnością więc, zwracając uwagę na te wszystkie czynniki, możemy zamówić obuwie robocze dla naszych pracowników najwyższej jakości. Wbrew pozorom, ich wybór w sklepie bhp  okazuje się być bardzo duży . Ponad to, mamy do wyboru wiele modeli w atrakcyjnych kolorach, oraz co najważniejsze w wszystkich rozmiarach. Pamiętajmy jednak, że niezależnie od rodzaju branży, w której trudni się pracownik, buty dla niego powinny być przede wszystkim wygodne, komfortowe, oraz trwałe.
Z badań wynika, że najwyższej jakości obuwie robocze, może służyć pracownikom przez nawet kilka lat. Ważne jest jednak, aby użytkować je i czyścić, zgodnie z zaleceniami jego producenta. W trosce o naszych pracowników więc, wybierajmy dla nich  obuwie robocze najwyższej klasy.

 

Sklep bhp z obuwiem roboczym Martex:

To tani sklep BHP.
Martex zapewnia dostęp do najnowszych trendów obuwia roboczego, ochronnego, zawodowego, medycznego i profilaktycznego , a zarazem do najbezpieczniejszych rozwiązań w tym zakresie.

Nasz sklep online z butami roboczymi łączy kilka ważnych aspektów, od komfortu pracy, po komfort psychiczny, zapewniając obuwie robocze i ochronne w najnowszej kolorystyce, w modnych fasonach i wzorach, wykonane z najwyższej jakości materiałów.
Jesteśmy sklepem, który dba o swoich klientów, zapewniając im dobry towar w przystępnych cenach.
Nasza obuwie dostosowana jest w pełni do noszenia w trakcie wielogodzinnych zmian, zapewniając możliwie największy komfort w trakcie długiej i wymagającej pracy.

Jesteśmy tanim sklepem BHP, który prowadzi sprzedaż za pomocą internetu, w wygodny i prosty sposób. Dzięki łatwej nawigacji strony, zakupy u nas są łatwe, przyjemne i bezstresowe i zawsze w pełni udane.
W dowolnie wybranym przez Państwa momencie, w sprzyjających i komfortowych warunkach, mając energię i chęci, mogą dokonać Państwo zakupów, przeznaczając na to tyle czasu, ile Państwu potrzeba, nie poganiani niczyimi spojrzeniami.

Jakość naszych produktów sprawia, że będą Państwo chętnie wracać do naszego sklepu po kolejne zakupy, szukając zawsze artykułów najwyższej klasy i najwyższych standardów.
Cieszymy się asortymentem najlepszej jakości, dzięki czemu nasi klienci to osoby polecające nasz towar i nasz sklep innym.

Poza obuwiem, czy odzieżą, znajdą Państwo u nas rękawice, fartuchy, czy inne elementy garderoby potrzebne do wykonywania niektórych zawodów. Z nami ubiorą się Państwo od stóp do głów, mając pewność, że jest to strój nie tylko wygodny i komfortowy, nie tylko estetycznie wyglądający i stworzony z myślą o najnowszych trendach mody, ale przede wszystkim stawiający na bezpieczeństwo pracy.

Gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty Martex BHP wszystkich Państwa.

Dobre i tanie buty robocze w ofercie Martex BHP

- bardziej skomplikowane niż myślisz.....

Najpopularniejsze są zimowe buty ochronne, które wielu pracowników wykorzystuje również jako obuwie letnie. Mają one pełną cholewkę, grubą podeszwę i wysokie wiązania. Z kolei buty letnie (sandały robocze) mogą mieć cholewkę z otworami i niższe wiązanie. Podeszwa ze względu na funkcjonalność obuwia roboczego zawsze pozostaje dosyć wysoka.

W przypadku obuwia ochronnego można zastosować metalowe wzmocnienia, tak zwane podnoski, które chronią palce w przypadku upuszczenia na nie ciężkiego przedmiotu. Oczywiście ten element nie jest obowiązkowy i niektóre buty podnosków nie mają. W niektórych przypadkach ważniejsza jest ochrona spodu stopy i wtedy wzmacnia się podeszwę.  W ofercie mamy niemal wyłącznie buty z wtryskiwaną podeszwą. Eliminacja połączeń klejonych uodparnia buty na działanie rozpuszczalników organicznych i zapobiega przemakaniu obuwia roboczego.

Obuwie medyczne i obuwie profilaktyczne

Odrębną klasę stanowi obuwie medyczne i profilaktyczne zaprojektowane z myślą o personelu placówek służby zdrowia: lekkie, wygodne, zapewniające higieniczną czystość i wykonane z materiałów zapewniających prawidłowe anatomiczne podparcie stopy. Z podobnych butów korzystają także pracownicy firm przemysłu lekkiego, gdzie zagrożenie urazu jest nieduże, ale znaczenie komfortu - olbrzymie. Warto przy tym zaznaczyć, że tego typu obuwie zwykle nie nadaje się do użytku na zewnątrz.

Sklep bhp online Bielsko Biała

Komentarze do wpisu (0)

Promocje
klapki 3136 saboty Julex
klapki 3136 saboty Julex
166,05 zł 159,41 zł
para
klapki damskie FD2 - fakirki
klapki damskie FD2 - fakirki
79,95 zł 76,75 zł
para
sandały damskie KD4
sandały damskie KD4
97,17 zł 93,28 zł
para
klapki damskie 4456
klapki damskie 4456
135,30 zł 129,89 zł
para
Saboty Damskie Piumetta 3177
Saboty Damskie Piumetta 3177
170,97 zł 164,13 zł
para
klapki 3132 saboty Julex
klapki 3132 saboty Julex
134,07 zł 128,71 zł
para
Półbuty 245 HACCP
Półbuty 245 HACCP
209,10 zł 200,74 zł
para
saboty damskie 6268 Piumetta
saboty damskie 6268 Piumetta
183,27 zł 164,94 zł
para
Saboty Anatomico 4102 białe
Saboty Anatomico 4102 białe
134,07 zł 128,71 zł
para
klapki 4103-21 anatomico
klapki 4103-21 anatomico
134,07 zł 128,71 zł
para
Klapki Damskie Piumetta 6266 czarny
Klapki Damskie Piumetta 6266 czarny
170,97 zł 153,87 zł
para
medyczne klapki 3130 - Saboty JULEX 3130 białe
medyczne klapki 3130 - Saboty JULEX 3130 białe
134,07 zł 128,71 zł
para
Saboty Damskie Piumetta 4435
Saboty Damskie Piumetta 4435
141,45 zł 135,79 zł
para
klapki medyczne SM3-21
klapki medyczne SM3-21
109,47 zł 105,09 zł
para
Saboty Anatomico 4104 ESD białe
Saboty Anatomico 4104 ESD białe
170,97 zł 164,13 zł
para
klapki damskie MD1 anatomico
klapki damskie MD1 anatomico
79,95 zł 76,75 zł
para
Klapki Damskie Piumetta 6266 biały
Klapki Damskie Piumetta 6266 biały
170,97 zł 153,87 zł
para
sandały damskie 6262 piumetta
sandały damskie 6262 piumetta
184,50 zł 166,05 zł
para
buty medyczne 147a-21 HACCP
buty medyczne 147a-21 HACCP
195,57 zł 179,92 zł
para
klapki damskie SD7 saboty anatomico
klapki damskie SD7 saboty anatomico
98,40 zł 94,46 zł
para
klapki 4155 ESD
klapki 4155 ESD
184,50 zł 177,12 zł
para
Klapki Damskie Anatomico KD2
Klapki Damskie Anatomico KD2
94,71 zł 90,92 zł
para
klapki 6264 piumetta kolor niebieski
klapki 6264 piumetta kolor niebieski
170,97 zł 153,87 zł
para
klapki medyczne 6264 piumetta białe
klapki medyczne 6264 piumetta białe
170,97 zł 164,13 zł
para
damskie półbuty 146A HACCP
damskie półbuty 146A HACCP
170,97 zł 157,29 zł
para
klapki 6264 piumetta czarny
klapki 6264 piumetta czarny
170,97 zł 153,87 zł
para
klapki 6264 piumetta granat
klapki 6264 piumetta granat
170,97 zł 153,87 zł
para
Klapki Damskie Piumetta 6266 granat
Klapki Damskie Piumetta 6266 granat
170,97 zł 153,87 zł
para
klapki SM4-21 saboty Julex
klapki SM4-21 saboty Julex
109,47 zł 105,09 zł
para
klapki OM2-21 zdrowotne
klapki OM2-21 zdrowotne
61,50 zł 59,04 zł
Saboty piumetta 4460-21
Saboty piumetta 4460-21
168,51 zł 161,77 zł
para
Klapki Anatomico 4103 ESD białe
Klapki Anatomico 4103 ESD białe
170,97 zł 164,13 zł
para
medyczne klapki damskie 3176
medyczne klapki damskie 3176
141,45 zł 135,79 zł
para
klapki medyczne 4155-06
klapki medyczne 4155-06
104,00 zł 99,84 zł
para
Buty medyczne 4101
Buty medyczne 4101
134,07 zł 128,71 zł
para
Saboty Anatomico 4102 ESD białe
Saboty Anatomico 4102 ESD białe
170,97 zł 164,13 zł
para
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl