kontakt

MARTEXBHP

ul.Chabrowa 17

43-340 Kozy

tel. +48 668 413 725

napisz: biuro@martexbhp.pl

 

Bestsellery
klapki medyczne 6264 piumetta
klapki medyczne 6264 piumetta
159,90 zł 153,50 zł
para
Klapki Damskie Piumetta 6266
Klapki Damskie Piumetta 6266
159,90 zł 153,50 zł
para
medyczne obuwie operacyjne LUXOR
medyczne obuwie operacyjne LUXOR
110,70 zł 106,27 zł
para
damskie półbuty 146A HACCP
damskie półbuty 146A HACCP
158,67 zł 152,32 zł
para
klapki medyczne 4151 - Saboty Anatomico 4151 białe
klapki medyczne 4151 - Saboty Anatomico 4151 białe
104,00 zł 99,84 zł
para
saboty damskie 6268 Piumetta
saboty damskie 6268 Piumetta
166,05 zł 159,41 zł
para
sandały damskie 6262 piumetta
sandały damskie 6262 piumetta
169,74 zł 162,95 zł
para
klapki medyczne 4155
klapki medyczne 4155
101,52 zł 97,46 zł
para
Saboty Damskie Piumetta 4435
Saboty Damskie Piumetta 4435
134,07 zł 128,71 zł
para
klapki damskie 4456
klapki damskie 4456
134,07 zł 128,71 zł
para
Profilaktyczne obuwie medyczne Julex - rozwiąż problemy obolałych stóp w pracy 7
Profilaktyczne obuwie medyczne Julex - rozwiąż problemy obolałych stóp w pracy

Obuwie medyczne Julex

Dla pracowników wielu branży wielogodzinne stanie w jednym miejscu lub częste przemieszczanie się jest codziennością. Rezultatem tego bywają dyskomfortowe obrzęki stóp oraz narastający ból odczuwany nie tylko w nogach, ale i całym ciele. Jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegania pogarszaniu się konsekwencji wynikających ze specyfiki wykonywanej pracy jest zadbanie o minimalizowanie ryzyka urazów. Z myślą o tym zostało stworzone profesjonale, medyczne obuwie Julex.

Julex – polski lider w produkcji obuwia medycznego

Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie i innowacyjne podejście zapewniają, że Julex to marka, której zaufali pracownicy wielu branży: od kadry medycznej, przez fryzjerską, hotelarską, aż po gastronomiczną. Szeroki asortyment został zdywersyfikowany w taki sposób, aby każdy mógł dobrać obuwie medyczne dopasowane idealnie do swoich potrzeb. Przystępna cena i wysoka jakość gwarantują zadowolenie, a komfort osiągany podczas noszenia wyspecjalizowanych butów przekłada się bezpośrednio na poprawę kondycji pracy.

Najwyższa jakość i innowacyjne rozwiązania

Marka Julex swoją uwagę koncentruje na dbałości o dobór najwyższej jakości materiałów oraz optymalizacji sposobu wykonywania obuwia, co bezpośrednio przekłada się na jego funkcjonalność oraz zwiększenie walorów profilaktycznych.

Jest jednym z pierwszych w Polsce producentów wykorzystujących najnowszej generacji mikrofibrę. Materiał ten na tle innych wyróżnia się zwiększoną oddychalnością, znacznie lepszą przepuszczalnością wilgoci oraz skuteczniejszą termoregulacją, co gwarantuje, że stopy nawet podczas wielogodzinnej pracy nie będą się nadmiernie pocić. Oprócz mikrofibry w produkcji używana jest także najwyższej jakości skóra, drewno oraz specjalistyczne materiały odporne na działanie wysokiej temperatury. Wysoki komfort noszenia zapewniają wkładki Anatomico, które mają na celu także stabilizowanie stopy minimalizujące ryzyko przypadkowego przesuwania się jej, co mogłoby doprowadzić do zachwiania równowagi.

Obuwie medyczne tworzone jest w oparciu o wiedzę z zakresu medycyny, bezpieczeństwa pracy oraz profilaktyki zdrowotnej, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami uzyskanymi przez obuwie Julex.

Obuwie medyczne Julex – szeroki asortyment dla różnych branż

Każda z grupa zawodowych ze względu na specyfikę wykonywanej pracy wymaga przestrzegania innych zasad profilaktyki prozdrowotnej. Z tego względu buty produkowane przez Julex są dostosowane do potrzeb różnych branży. Niektóre z modeli będą mieć zastosowanie uniwersalne, inne skonstruowane są w taki sposób, aby odpowiedzieć na oczekiwania konkretnych pracowników.

Julex – buty dla personelu medycznego

Grupę zawodową najczęściej korzystającą z profesjonalnego obuwia stanowi służba zdrowia. Personel szpitali i przychodni zmuszony jest do przebywania w ciągłym ruchu i narażony na długie godziny stania. Do tego placówki zdrowia wymagają zachowania ścisłych zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Także w tym przypadku konieczne będzie dobranie odpowiedniego modelu w zależności od charakteru obowiązków. Podstawowym rozróżnieniem jest na obuwie medyczne damskie, męskie oraz uniwersalne.

Szczególną popularnością wśród pracowników tej branży cieszą się saboty SD5

Saboty SD5 julex - martexbhp.pl

Jest to wysokiej jakości obuwie medyczne zapewniające idealne, anatomiczne ułożenie stopy, dzięki czemu postawa całego ciała utrzymywana jest w prawidłowym położeniu. Buty są więc nie tylko wygodne, ale także spełniają swoją profilaktyczną funkcję chroniąc przed urazami.

Specyfika branży medycznej sprawia, że strój pracowników musi nie tylko zapewniać komfort podczas pracy, ale także być sterylny i odporny na działanie wysokich temperatur. Takie jest właśnie  obuwie operacyjne luxor so1. Buty Julex wykonane są z najwyższej jakości materiału, tzw. SEBS, który spełnia wszelkie wymagania Sali operacyjnej.

obuwie na blok operacyjny - luxor julex

 

Obuwie medyczne dla branży gastronomicznej i hotelarskiej

Grupa zawodowa HORECA, czyli pracownicy branży hotelarskiej, restauracyjnej i cateringowej narażona jest na wiele czynników, które mogą obniżać komfort pracy z względu na źle dobrane obuwie. Ciągłe przemieszczanie się lub długie stanie w miejscu, wysoka wilgotność i temperatura, zabrudzone podłogi – to wszystko sprawia, że obuwie medyczne staje się niezbędne do zachowania zdrowia i uniknięcia bólu czy deformacji kończyn. W takich branżach sprawdzają się buty zapewniające dużą amortyzację, z perforacją i zakrytymi palcami. Bardzo ważną cechą jest pasek przekładany za piętę.

Obuwie dla branży stosujących normy HACCP

HACCP (ang. hazard analysis and critical control points) to zbiór zasad stosowanych dla zachowania bezpieczeństwa produkcji w zakładach mięsnych i rybnych, przetwórstwie mięsnym, przemyśle spożywczym itp. Ze względu na specyfikę wykonywanej pracy Julex produkuje buty HACCP 174a , które dostosowane są do wyjątkowo ciężkich warunków. Ważną cechą tego typu obuwia jest możliwość łatwego zachowania jego czystości. Istotna jest także prostota ich konstrukcji oraz zapewnienie prawidłowego wsparcia dla stopy.

Obuwie medyczne w branży fryzjerskiej

Kolejną grupą pracowników narażonych na duże obciążenie stóp i układu kostno-mięśniowego są fryzjerzy. Zachowanie zdrowia i podniesienie komfortu pracy i w tym przypadku może zapewnić prawidłowo dobrane obuwie medyczne. Szczególną popularnością cieszą się klapki medyczne damskie 6264

klapki damskie piumetta 6264

Są one wykonywane z oddychających materiałów o właściwościach antybakteryjnych i antystatycznych. Komfortowe wkładki amortyzują wstrząsy podczas poruszania się i pozwalają stopie zachować właściwe położenie. W tej branży ceniona jest także estetyka. Obuwie medyczne damskie Julex zaprojektowano z myślą nie tylko o profilaktyce, ale także o ładnym wyglądzie. Z tego względu w asortymencie znaleźć można nie tylko modele o różny designie, ale także urozmaiconej kolorystyce.

 

Jak wybrać odpowiednie obuwie medyczne?

Podczas poszukiwania idealnych butów do pracy warto kierować się kilkoma zasadami.

  • Wysoka jakość materiałów – to przede wszystkim od tego zależy komfort podczas wykonywania pracy. Obuwie medyczne Julex stosuje jedynie takie surowce, które wykazują doskonałą przepuszczalność powietrza, wysoką absorbcję wilgoci oraz cechy antybakteryjne.

  • Bezpieczeństwo – buty do pracy muszą gwarantować stabilność podczas poruszania się i właściwości antypoślizgowe. Bardzo ważne jest także, aby były one łatwe w czyszczeniu i minimalizowały ryzyko namnażania się drobnoustrojów.

  • Anatomiczna budowa – obuwie medyczne Julex cechuje się profesjonalną konstrukcją, której profil dopasowany jest do budowy stopy w taki sposób, aby zapewnić jej jak najlepsze wsparcie amortyzując wstrząsy i gwarantując utrzymywanie prawidłowej postawy ciała.

  • Lekkość – buty, które będą noszone przez długi godziny pracy powinny być lekkie, by ni obciążać dodatkowo stóp.

  • Trwałość – często trudne warunki pracy wymagają stosowania obuwia, które będzie odporne na wiele czynników zewnętrznych.

 

Dlaczego warto stosować obuwie medyczne w pracy?

Stopy to część ciała narażona na największe obciążenie podczas wykonywania zawodów wymagających ciągłego poruszania się lub wielogodzinnego stania. To one odpowiadają także w dużej mierze za kondycję naszego układu kostno-mięśniowego. Ich przeciążenie może prowadzić nie tylko do dyskomfortu, opuchlizny czy dolegliwości bólowych. Konsekwencją noszenia źle dobranych butów może być deformacja stóp prowadząca do szeregu schorzeń, które w najgorszym wypadku mogą znacznie pogorszyć naszą mobilność i uniemożliwić wykonywanie zawodu.

Chcąc uniknąć problemów w przyszłości warto zaopatrzyć się w najwyższej jakości obuwie medyczne. Zakładając je do pracy już w pierwszych dniach poczujemy poprawę komfortu i ogromną ulgę. Jeżeli efekt można zaobserwować natychmiast łatwo można uświadomić sobie, że tego typu profilaktyka to najlepszy ratunek dla naszych stóp i inwestycja w ich zdrowie na długie lata.

Stosowanie profesjonalnego obuwia medycznego podczas pracy to najlepszy sposób na uchronienie się przed wieloma dolegliwościami, które codziennie obniżają komfort wykonywania obowiązków. Doskonałym wyborem będzie postawienie na doświadczenie i innowacyjność polskiego producenta Julex, który w przystępnych cenach oferuje szeroki asortyment butów, spośród których pracownicy wielu branży będą mogli znaleźć model idealny dla siebie. Już teraz warto zapoznać się z ofertą i pożegnać się raz na zawsze z obolałymi stopami.

 

Komentarze do wpisu (7)

4 marca 2019

Dziękuję bardzo za pożyteczne informacje zamieszczone na blogu, są rzeczowe i odpowiadają na wszystkie pytania. Wiedza wyczerpująca, ale zarazem dobrze skondensowana przyjemnie się czyta. Buty julex nadają się na wielogodzinne dyżury lub jako obuwie operacyjne, są wykonane z materiałów wysokiej jakości, co czuć natychmiast po włożeniu ich na stopę. Moje buty są bardzo lekkie i wygodne. Polecam każdemu, kto musi wykonywać stojącą pracę przez wiele godzin. Wysoka solidność wykonania za niską cenę. Jeszcze skorzystam z oferty.

5 marca 2019

Brawo!!! W końcu polska firma Julex dba o jakość swojego obuwia. Jest naprawdę solidne a przede wszystkim wygodne i lekkie. Buty na blok operacyjny zdecydowanie warte polecenia https://www.martexbhp.pl/obuwie-operacyjne-LUXOR-d287.htm. Nawet po wielu godzinach pracy nie czuć tak dużego obciążenia, jak w przypadku zwykłego obuwia. Ogromną zaletą tego produktu jest to, że można go szybko i łatwo wyczyścić. Dla zabieganych to doskonałe rozwiązanie. W takich butach komfort pracy od razu się zwiększa, nie ma miejsca na zmęczone i obolałe nogi. Najlepszy wybór dla wszystkich pracujących lekarzy

6 marca 2019

Wyczerpujące i jakże szczegółowe informacje związane z obuwiem medycznym tego producenta pozwalają dobrze zorientować się w proponowanym przez niego asortymencie, który w szczególności przypadnie do gustu każdej osobie, która jest zatrudniona w służbie zdrowia. Oczywiście, dla osoby, która musi w takich butach spędzać każdego dnia wiele godzin w pracy, nie bez znaczenia jest komfort ich użytkowania, ich wytrzymałość oraz to, czy łatwo jest je utrzymać w czystości. Ważne, aby były wygodne i nie sprawiały zbyt wielu problemów, a przy okazji aby dobrze się prezentowały. Dlatego też interesujące jest obuwie medyczne produkowane właśnie przez firmę Julex - z jednej strony pozwalają zatroszczyć się o zdrowie naszych stóp, podczas gdy nieodpowiednio dobrane buty mogłyby prowadzić do rozmaitych schorzeń i deformacji, czego na pewno każdy z nas chciały uniknąć, tym bardziej, jeśli każdego dnia spędzamy w takim obuwiu wiele godzin. Z drugiej strony chodzi też o to, aby zapewnić sobie wygodę podczas pracy - niejednokrotnie wiąże się ona z koniecznością wielogodzinnego stania lub też zdarzają się dni, kiedy cały czas biega się z jednego miejsca do drugiego - trudno sobie wyobrazić sytuację, kiedy trzeba byłoby to robić w butach powodujących odciski lub też w takich, które po prostu nie są komfortowe. Kolejną ważną rzeczą jest trwałość tego obuwia. Faktycznie jedna taka para może wystarczyć na długo - są to buty wykonane z dobrej jakości skóry, drewna oraz specjalnych materiałów, które gwarantują odporność na działanie wysokiej temperatury oraz niesprzyjających warunków atmosferycznych. Są to buty, które są trwałe i nieprędko trzeba będzie wymienić je na nowe. Dodatkowo, w takim bucie można zainstalować sobie wkładkę, która mocno stabilizuje stopę i tym samym pozwala lepiej utrzymać równowagę. Biała kolorystyka tego obuwia sprawia, że łatwo jest je utrzymać w czystości, wyglądają one elegancko, minimalistycznie i z klasą. Są to też buty przepuszczalne, wykonane z oddychających materiałów, dzięki temu można je w komfortowy sposób używać nawet przez wiele godzin, co również ma ogromne znaczenie szczególnie w miesiącach letnich. To doskonały produkt dla każdego, kto ceni sobie specjalistyczne, dedykowane obuwie, które zapewnia wysoki komfort noszenia i jest wyjątkowo estetyczne. Można zdecydować się na uniwersalny model obuwia, który będzie odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jednakże, Julex posiada róże modele butów o różnym designie, można więc wybrać buty dedykowane typowo dla kobiet, jak i typowo dla mężczyzn.

7 marca 2019

Kupiłem w Martexie klapki medyczne Julex dla siebie i swoich pracowników. Początkowo nastawienie było sceptyczne, ale szybko wątpliwości zostały rozwiane. Buty stosuję w salonie fryzjerskim. Zdecydowałem się na nie ze względu na to, że pracownicy przy całodziennej krzątaninie są narażeni na dość duże obciążenia stóp oraz problemy z tym związanie. Z myślą więc o nich, otrzymali klapki 6268, z którymi dziś się nie rozstają. Buty Julex nie tylko są bardzo trwałe i odporne nawet na czynniki zewnętrzne, ale również niezwykle lekkie, dlatego można je nosić przez długie godziny. Nie obciążają one również stóp oraz zapewniają stabilność. Co ważne, są także antypoślizgowe. Ich niewątpliwym atutem jest to, że wykonano je z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przepuszczają powietrze i charakteryzują się cechami antybakteryjnymi. Wbrew pozorom, klapki medyczne Julex 6268 można stosować nie tylko w ośrodkach zdrowia czy szpitalach, ale i innych miejscach, takich jak salony fryzjerskie właśnie.

14 marca 2019

Saboty Piumetta 6268 https://www.martexbhp.pl/saboty-damskie-6268-d284.htm to bardzo wygodne buty. Świetnie sprawdzają się podczas wielogodzinnego użytkowania. Doskonałe dla osób wykonujących pracę stojącą. Niewątpliwym plusem tego obuwia jest to, że bardzo łatwo się je czyści. W trosce o własny kręgosłup najlepiej wybierać jest buty firmy Julex, dostępne w promocyjnych cenach w sklepie internetowym MARTEXBHP

14 marca 2019

Buty Julexu luxor to naprawdę świetny wybór to klapki, które najlepiej sprawdzają się w służbie zdrowia, jest to idealne obuwie na blok operacyjny, są bardzo trwałe oraz lekkie. Ich atutem jest też dostępność nie tylko w białym kolorze, łatwość w utrzymaniu ich w czystości oraz wykorzystanie materiałów oddychających, dzięki którym świetnie spisują się zarówno w zimie, jak też i w okresie letnim.

27 marca 2019

Firma Martex nie tylko dba o stopy i nogi niektórych grup zawodowych, ale także robi wszystko, aby dać swoim klientom rzetelne i szczegółowe informacje na temat produktów. W szczególności klapki medyczne to najlepsze obuwie na blok operacyjny, które zarówno przypadną do gustu lekarzom, jak i pielęgniarkom. Oprócz tego, buty są dedykowane nie tylko służbie zdrowia. Wyróżniają się na tle konkurencji przede wszystkim za sprawą trwałych i oddychających materiałów, z których zostały stworzone, niewielkiej wagi i białej kolorystyki, która pozwala utrzymywać je w czystości. Słowem - produkty firmy Julex sprzedawane przez MARTEXBHP to najlepszy możliwy wybór.

Promocje
klapki OM2-21 zdrowotne
klapki OM2-21 zdrowotne
61,50 zł 59,04 zł
Klapki Anatomico 4103 ESD białe
Klapki Anatomico 4103 ESD białe
158,67 zł 152,32 zł
para
medyczne obuwie operacyjne LUXOR
medyczne obuwie operacyjne LUXOR
110,70 zł 106,27 zł
para
klapki 4103-21 anatomico
klapki 4103-21 anatomico
127,92 zł 122,80 zł
para
klapki medyczne SM3-21
klapki medyczne SM3-21
104,55 zł 100,37 zł
para
Saboty Anatomico 4101 ESD białe
Saboty Anatomico 4101 ESD białe
158,67 zł 152,32 zł
para
Saboty Anatomico 4104 ESD białe
Saboty Anatomico 4104 ESD białe
158,67 zł 152,32 zł
para
sandały damskie KD4
sandały damskie KD4
93,48 zł 89,74 zł
para
klapki damskie FD2 - fakirki
klapki damskie FD2 - fakirki
69,99 zł 67,19 zł
para
Chodaki drewniaki CM1 - WZ1
Chodaki drewniaki CM1 - WZ1
94,71 zł 90,92 zł
para
klapki medyczne 6264 piumetta
klapki medyczne 6264 piumetta
159,90 zł 153,50 zł
para
sandały damskie 6262 piumetta
sandały damskie 6262 piumetta
169,74 zł 162,95 zł
para
Klapki Damskie Anatomico KD2
Klapki Damskie Anatomico KD2
89,79 zł 86,20 zł
para
klapki damskie MD1 anatomico
klapki damskie MD1 anatomico
84,87 zł 81,48 zł
para
Saboty Damskie Piumetta 4435
Saboty Damskie Piumetta 4435
134,07 zł 128,71 zł
para
klapki damskie SD7 saboty anatomico
klapki damskie SD7 saboty anatomico
93,48 zł 89,74 zł
para
buty medyczne 147a-21 HACCP
buty medyczne 147a-21 HACCP
183,27 zł 175,94 zł
para
damskie półbuty 146A HACCP
damskie półbuty 146A HACCP
158,67 zł 152,32 zł
para
klapki medyczne 4151 - Saboty Anatomico 4151 białe
klapki medyczne 4151 - Saboty Anatomico 4151 białe
104,00 zł 99,84 zł
para
klapki 4155 ESD
klapki 4155 ESD
172,20 zł 165,31 zł
para
klapki SM4-21 saboty Julex
klapki SM4-21 saboty Julex
104,55 zł 100,37 zł
para
Saboty Anatomico 4102 białe
Saboty Anatomico 4102 białe
127,92 zł 122,80 zł
para
Klapki Damskie Piumetta 6266
Klapki Damskie Piumetta 6266
159,90 zł 153,50 zł
para
Półbuty 245 HACCP
Półbuty 245 HACCP
195,57 zł 187,75 zł
para
klapki medyczne 4156
klapki medyczne 4156
101,00 zł 96,96 zł
Drewniaki chodaki CM4 medyczne - WZ2
Drewniaki chodaki CM4 medyczne - WZ2
94,71 zł 90,92 zł
para
saboty damskie 6268 Piumetta
saboty damskie 6268 Piumetta
166,05 zł 159,41 zł
para
klapki medyczne 4155
klapki medyczne 4155
101,52 zł 97,46 zł
para
saboty SD5 - obuwie medyczne - profilaktyczne
saboty SD5 - obuwie medyczne - profilaktyczne
93,48 zł 89,74 zł
para
klapki damskie 4456
klapki damskie 4456
134,07 zł 128,71 zł
para
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl